JavaScript seem to be disabled in your browser.
U moet JavaScript in uw browser hebben ingeschakeld om de functionaliteit van de website te gebruiken.
Vanaf €39 (via afhaalpunt)
Uw winkelwagen bevat geen artikelen.
Voor dit product ontvangt u 0 spaarpunten.
Aporil wordt gebruikt om wratten en eksterogen te behandelen.
1. Schud voor gebruik.2. Breng 2 tot 3 keer per dag met behulp van het staafje een druppel Aporil aan op de wrat. 3. Laat het drogen zodat er een film gevormd wordt. 4. Verwijder het vorige vliesje steeds met wat ether of alcohol. 5. Zorg ervoor dat het product niet in aanraking komt met de gezonde huid. 6. De gezonde huid rond de wrat kan beschermd worden door uitstrijken van een laagje vaseline.
Lees zeker voor gebruik ook de bijsluiter van Aporil Oplossing Eksterogen Wratten 9mlErvaringen en reviews van Aporil Oplossing Eksterogen Wratten 9ml zijn hieronder terug te vinden.
Wij gebruiken cookies om jouw shopervaring gemakkelijk te maken. Bezoek je onze website, dan ga je akkoord met deze cookies.