Merk: Bayer Geneesmiddel

Aspirine Cafeïne 30 Tabletten

Adviesprijs € 7,97 Onze prijs € 7,17

Gratis vanaf € 39

Hover? In België, in afhaalpunt.
Dit product kan niet worden verzonden naar de volgende landen:
Nederland, Duitsland

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Aspirine Cafeïne 30 Tabletten

Aspirine Cafeïne is een geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur, in combinatie met cafeïne, voor de symptomatische behandeling van pijn, koorts en ontsteking. In de vorm van tabletten.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Aspirine Cafeïne 30 Tabletten

1. Volwassenen en jongeren > 12 jaar: 

  • Gewoonlijke dosering: 1 tablet, 2 tot 3 x /dag
  • Maximale dosering voor volwassenen: 2 tabletten, 2 tot 3 x /dag
  • Min. interval tussen 2 innamen: 6 u

Toedieningswijze

  • De tabletten oplossen in water en liefst na de maaltijden innemen
  • Doorspoelen met nog een half glas water (of andere drank)

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stoffen in dit middel zijn: acetylsalicylzuur 650 mg en cafeïne 65 mg. Acetylsalicylzuur behoort tot de familie van de salicylaten. De andere stoffen in dit middel zijn: maïszetmeel en cellulosepoeder.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

  • Lichte tot matige pijn. - Koorts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.