Merk: Sinutab Geneesmiddel

Sinutab Forte 500/60mg 20 Tabletten

Adviesprijs € 9,36 Onze prijs € 8,42
Toevoegen aan winkelwagen
Schriftelijke aanvraag voor de aankoop van een geneesmiddel

Schriftelijke vraag betreffende de aankoop van een geneesmiddel op basis van paracetamol, pseudo-efedrine hydrochloride :

Ik bevestig op de hoogte te zijn gebracht van de dosering voor paracetamol, pseudo-efedrine hydrochloride en ik verzoek de apotheek 24pharma om me dit medicijn te bezorgen.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gratis vanaf € 39

Hover? In België, in afhaalpunt.

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Sinutab Forte 500/60mg 20 Tabletten

Sinutab Forte is een geneesmiddel voor de behandeling van de verschijnselen van neusslijmvliesontsteking, die zich voordoet in de vorm van neusverstopping met hoofdpijn en/of koorts.

Sinutab Forte bevat pseudoefedrinehydrochloride, een ontzwellend en vaatvernauwend middel ter hoogte van de bovenste luchtwegen, en paracetamol, dat koorts en pijn vermindert.

Wordt uw klacht na 5 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Sinutab Forte 500/60mg 20 Tabletten

  1. Volwassenen en kinderen > 12 jaar: neem 1 tablet, 2 à 3 x per dag.
  2. Tijdsinterval tussen 2 innames: minstens 4 uur.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en pseudoefedrinehydrochloride. Een tablet Sinutab Forte bevat 500 mg paracetamol en 60 mg pseudoefedrinehydrochloride.

De andere stoffen in dit middel zijn: natriumcroscarmellose, microkristallijne cellulose, crospovidone, povidone, magnesiumstearaat, stearinezuur en gepregelatineerd maïszetmeel.


Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.