Vóór 16u besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 49€
Meer dan 350 merken
Erkende Drogist
Merk: Antigriphine Geneesmiddel

Antigriphine 20 Tabletten

Adviesprijs € 6,50 Onze prijs € 5,85
Dit product kan niet worden verzonden naar de volgende landen:
Nederland, Duitsland

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Antigriphine 20 Tabletten

Antigriphine dient voor de systematische behandeling van pijn en koorts.

Gebruik van Antigriphine 20 Tabletten

1. Volwassenen: 1 à 2 filmomhulde tabletten, tot 3 maal per dag in te nemen met wat water.
2. Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 filmomhulde tablet, tot 3 maal per dag in te nemen met wat water.

Waarschuwing

ANTIGRIPHINE 500 mg niet gebruiken
 als u allergisch (overgevoelig) bent voor paracetamol, voor cafeïne, voor fenacetine of voor één van de andere bestanddelen van Antigriphine.
 als u lijdt aan een ernstige leverfunctiestoornis.
 als u lijdt aan nierinsufficiëntie.
 Herhaalde toediening van paracetamol is tegenaangewezen bij patiënten, die lijden aan bloedarmoede of aan hart- of longziekten.

Zwangerschap en borstvoeding
Hoewel paracetamol en cafeïne de placenta passeren, wordt het gebruik ervan tijdens de zwangerschap niet ontraden.

Paracetamol en cafeïne gaan over in de moedermelk in concentraties die geen enkel risico voor de zuigeling met zich meebrengen.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u geneesmiddelen gebruikt.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in de bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.

Volwassenen en adolescenten vanaf 16 jaar (lichaamsgewicht > 50 kg):

· 1 of 2 filmomhulde tabletten per keer, zo nodig respectievelijk elke 4 of 6 uur te herhalen, tot 3 g per dag.

· In geval van meer intense pijn of koorts, kan de dagdosis worden verhoogd tot 4 g per dag.

Volwassenen en adolescenten vanaf 16 jaar (lichaamsgewicht < 50 kg):

· Maximale dagdosis 60 mg/kg lichaamsgewicht/dag.


Kinderen en adolescenten van 12 tot 15 jaar (lichaamsgewicht < 50 kg):

· De gebruikelijke dosis is 15 mg/kg lichaamsgewicht per keer, tot maximaal 4 maal per dag.

· Het toedieningsinterval dient ten minste 4 uur te bedragen.

· De maximale doses zijn 15 mg/kg lichaamsgewicht per inname en 60 mg/kg lichaamsgewicht/dag.

De periode tussen twee innames dient ten minste 4 uur te bedragen. Bij chronisch alcoholisme moet het interval tussen twee innames ten minste 8 uur bedragen.

Bij patiënten met een verminderde leverfunctie, chronisch alcoholgebruik en het syndroom van Gilbert (familiale niet-hemolytische geelzucht) moet de dosis lager zijn.

Gebruik dit geneesmiddel niet tegelijk met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.

Raadpleeg uw arts als de pijn of de koorts langer dan 3 dagen aanhouden.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne. • De andere stoffen in dit middel zijn kern van de filmomhulde tablet: gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidon, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water; omhulling van de filmomhulde tablet: hypromellose, triacetine en Imaje 5312 inkt (E133).

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Symptomatische behandeling van:

  • pijn en koorts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.