Merk: Dafalgan Geneesmiddel

Dafalgan 500mg 20 Tabletten

Adviesprijs € 3,55 Onze prijs € 3,20

Gratis vanaf € 39

Hover? In België, in afhaalpunt.
Dit product kan niet worden verzonden naar de volgende landen:
Nederland

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Dafalgan 500mg 20 Tabletten

Dafalgan 500mg is een geneesmiddel met paracetamol voor de symptomatische behandeling van pijn en/of koortstoestanden. Het is een analgeticum (pijnstiller) en een antipyreticum (het werkt koortsverlagend).

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Dafalgan 500mg 20 Tabletten

1. Dafalgan 500mg is voorbehouden voor volwassenen en adolescenten ouder dan 11 jaar.
2. Gebruikelijke dosis: maximum 3 g per dag, dus één tablet te herhalen na 4 tot 6 uur, zonder 6 tabletten te overschrijden per dag.
3. Minimuminterval: wacht steeds minimum vier uur tussen twee toedieningen.
4. Opgelet: neem niet meer dan 4g paracetamol in per 24 uur!

Alvorens gebruik lees zeker de Dafalgan 500mg bijsluiter.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stof is paracetamol. Elk tablet dafalgan bevat 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn: hypromellose, povidone, natriumcroscarmellose, microkristallijncellulose, glycerylbehenaat, magnesiumstearaat.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

LET OP bij verminderde nierfunctie, laat bij voorkeur 8u tussen twee innames. Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab®, Rhinofebryl®, Zaldiar®,...)

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Pijn en koorts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.