Vóór 16u besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 59€
Meer dan 350 merken
Erkende Drogist
Merk: Dafalgan Geneesmiddel

Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

Adviesprijs € 5,06 Onze prijs € 4,55

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

Dafalgan 500mg Odis is een geneesmiddel met paracetamol voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koortstoestanden.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medische advies.

Gebruik van Dafalgan 500mg Odis 16 Smelttabletten

1. Bij gewone pijn: 3x/dag 500mg, steeds 4u tussen elke inname laten
2. Bij hevige pijn: 3x/dag 1g (of 2x500mg), steeds 6u tussen elke inname laten
3. Niet meer dan 4g per 24u paracetamol innemen!

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medische advies.
Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol (als micro-geëncapsuleerd paracetamol met ethylcellulose). De actieve stoffen zijn: watervrij citroenzuur, natriumwaterstofcarbonaat, sorbitol, watervrij natriumcarbonaat, comprimeerbare sucrose, crospovidon, natriumbenzoaat, sinaasaroma, aspartaam, acesulfaam K.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medische advies.
LET OP bij verminderde nierfunctie, laat bij voorkeur 8u tussen twee innames. Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab®, Rhinofebryl®, Zaldiar®,...)

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medische advies.

Dit geneesmiddel is een analgeticum (het verlicht de pijn) en een antipyreticum (het verlaagt de
koorts). Dit geneesmiddel bevat paracetamol.
Het wordt gebruikt om pijn te bestrijden en/of de koorts te laten zakken in geval van bijvoorbeeld
hoofdpijn, griepachtige toestanden, tandpijn, spierpijn, pijnlijke menstruatie.
Het gebruik van DAFALGAN ODIS is geïndiceerd bij volwassenen en adolescenten met een gewicht
van meer dan 50 kg.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medische advies.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medische advies.