Merk: Dafalgan Geneesmiddel

Dafalgan Forte 1g 10 Tabletten

Adviesprijs € 3,24 Onze prijs € 2,92

Gratis vanaf € 39

Hover? In België, in afhaalpunt.
Dit product kan niet worden verzonden naar de volgende landen:
Nederland

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Dafalgan Forte 1g 10 Tabletten

Dafalgan Forte 1g is een geneesmiddel op basis van paracetamol voor de symptomatische behandeling van pijn en/of koortstoestanden. Het is een analgeticum (pijnstiller) en een antipyreticum (het werkt koorts verlagend). Werkt al na 45 minuten.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Dafalgan Forte 1g 10 Tabletten

1. Gebruikelijke dosis: neem 3g paracetamol per dag, of 3 tabletten per dag.
2. Maximum dosis: neem 4g per dag, dus 1 tablet te herhalen na 6 tot 8 uur.
3. Minimuminterval: wacht steeds minstens vier uur wachten tussen innames.
4. Opgelet: neem niet meer dan 4g paracetamol per 24 uur in!

Alvoren gebruik lees zeker de Dafalgan Forte bijsluiter.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Zoutgehalte: 567mg natrium.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

LET OP bij verminderde nierfunctie, laat bij voorkeur 8u tussen twee innames. Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab®, Rhinofebryl®, Zaldiar®,...)

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

  • Pijn en koorts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.