Vóór 16u besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 49€
Meer dan 350 merken
Erkende Drogist
Merk: EG (Eurogenerics) Geneesmiddel

Paracetamol EG 1000mg 120 Tabletten

Adviesprijs € 10,89 Onze prijs € 9,80
Toevoegen aan winkelwagen
Schriftelijke aanvraag voor de aankoop van een geneesmiddel

Schriftelijke vraag betreffende de aankoop van een geneesmiddel op basis van paracetamol :

Ik bevestig op de hoogte te zijn gebracht van de dosering voor paracetamol en ik verzoek de apotheek 24pharma om me dit medicijn te bezorgen.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Paracetamol EG 1000mg 120 Tabletten

Paracetamol EG 1000mg is een geneesmiddel voor het verlichten van hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, gewrichts- en spierpijn en koorts in verband met een gewone verkoudheid. Elke filmomhulde tablet bevat 1000 mg paracetamol.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Paracetamol EG 1000mg 120 Tabletten

  1. Volwassenen en adolescenten (>50 kg)
    - Gebruikelijke dosis: 500mg tot 1000mg om de 4 à 6 uur.
    - Maximale dosis: 1g per inname en 3g per dag.

  2. Kinderen van 20 tot 50kg: 
    - Aanbevolen dosis: 15 mg/kg 15 mg/kg om de 6 uur of 10 mg/kg om de 4 uur.

  3. Zorg ervoor dat er een minimum interval van 4 uur tussen 2 innames zit.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stof in Paracetamol EG is paracetamol. Elke filmomhulde tablet bevat 1000 mg - paracetamol. De andere stoffen in Paracetamol EG zijn: tabletkern: gepregelatiniseerd maïszetmeel, hydroxypropylcellulose, talk, magnesiumstearaat, filmomhulling, polyvinylalcohol, macrogol 3350, talk

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik Paracetamol EG niet wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.