Vóór 16u besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 59€
Meer dan 350 merken
Erkende Drogist
Merk: EG (Eurogenerics) Geneesmiddel

Paracetamol EG 1000mg 60 Tabletten

Adviesprijs € 14,69 Onze prijs € 13,22
Toevoegen aan winkelwagen
Schriftelijke aanvraag voor de aankoop van een geneesmiddel

Schriftelijke vraag betreffende de aankoop van een geneesmiddel op basis van paracetamol :

Ik bevestig op de hoogte te zijn gebracht van de dosering voor paracetamol en ik verzoek de apotheek 24pharma om me dit medicijn te bezorgen.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Paracetamol EG 1000mg 60 Tabletten

Paracetamol EG is een geneesmiddel voor het verlichten van hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, gewrichts-en spierpijn en koorts i.v.m. een gewone verkoudheid. Elke tablet bevat 1g Paracetamol.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medisch advies.

Gebruik van Paracetamol EG 1000mg 60 Tabletten

  1. Volwassenen en adolescenten > 50 kg: neem 500-1000mg om de 4 à 6 uur. Maximum 1g per inname en 3g per 24 uur.
  2. Slik de tabletten in met een glas water.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medisch advies.

De werkzame stof in Paracetamol EG is paracetamol. Elke filmomhulde tablet bevat 1000 mg - paracetamol. De andere stoffen in Paracetamol EG zijn: tabletkern: gepregelatiniseerd maïszetmeel, hydroxypropylcellulose, talk, magnesiumstearaat, filmomhulling: polyvinylalcohol, macrogol 3350, talk.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medisch advies.

Gebruik Paracetamol EG niet wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De aanbevolen dosis van paracetamol is 3x per dag 500mg – 1g om de 4-6u, dus max 3g per dag voor volwassenen met lichaamsgewicht boven 55kg.

Voor kinderen is de aanbevolen dosis 10-15mg per kg lichaamsgewicht en dit mag om de 4-6u herhaald worden, max 3x/dag.

Gelieve deze dosis niet te overschrijden en op te letten met andere geneesmiddelen die eventueel hetzelfde bestanddeel bevatten.

Niet langdurig gebruiken zonder medisch advies.