Vóór 16u besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 49€
Meer dan 350 merken
Erkende Drogist
Merk: EG (Eurogenerics) Geneesmiddel

Paracetamol EG 500mg 120 Tabletten

Adviesprijs € 8,05 Onze prijs € 7,25
Toevoegen aan winkelwagen
Schriftelijke aanvraag voor de aankoop van een geneesmiddel

Schriftelijke vraag betreffende de aankoop van een geneesmiddel op basis van paracetamol :

Ik bevestig op de hoogte te zijn gebracht van de dosering voor paracetamol en ik verzoek de apotheek 24pharma om me dit medicijn te bezorgen.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Paracetamol EG 500mg 120 Tabletten

Paracetamol EG is een geneesmiddel om pijn te verzachten en koorts te verlagen. Bevat 500mg Paracetamol per tablet.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Paracetamol EG 500mg 120 Tabletten

1. Lees aandachtig de bijsluiter voor het gebruik van Paracetamol 500mg voor elke leeftijdscategorie.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stof in Paracetamol EG is paracetamol. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg.

De andere stoffen in Paracetamol EG zijn: tabletkern: gepregelatiniseerd maïszetmeel, hydroxypropylcellulose, talk en magnesiumstearaat; filmomhulling: polyvinylalcohol, macrogol 3350 en talk. 

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Neem Paracetamol EG niet indien u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van de bijsluiter.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.