Vóór 16u besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 49€
Meer dan 350 merken
Erkende Drogist
Merk: EG (Eurogenerics) Geneesmiddel

Paracetamol EG Instant Junior Vanille/Aardbei 250mg 20 Zakjes

Adviesprijs € 4,81 Onze prijs € 4,33

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Paracetamol EG Instant Junior Vanille/Aardbei 250mg 20 Zakjes

Paracetamol EG Instant Junior 250 mg Vanille/ Aardbei is een geneesmiddel op basis van paracetamol dat helpt tegen pijn en koorts bij kinderen.

Gebruik van Paracetamol EG Instant Junior Vanille/Aardbei 250mg 20 Zakjes

1. Kinderen van 4-8 jaar: neem 1 zakje per dag. Maximaal 4 zakjes per dag.
2. Neem het granulaat direct in de mond op de tong en slik door zonder water.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Lichaamsgewicht (leeftijd) Enkele dosis [zakje] Interval tussen doses Maximale dagelijkse dosis
17 kg - 24 kg (ongeveer 4-8 jaar) 250 mg paracetamol (1 zakje) 6 uur 1000 mg paracetamol (4 zakjes)
25 kg - 32 kg (ongeveer 8-10 jaar) 250 mg paracetamol (1 zakje) 4 uur 1500 mg paracetamol (6 zakjes)
33 kg - 41 kg (ongeveer 10-12 jaar) 500 mg paracetamol (2 zakjes) 6 uur 2000 mg paracetamol (8 zakjes)
41 kg - 50 kg (ongeveer 12-15 jaar) 500 mg paracetamol (1 zakjes) 4 uur 3000 mg paracetamol (12 zakjes)

Volwassenen en jongeren (lichaamsgewicht > 50 kg)De gebruikelijke dosering is 500 mg tot 1000 mg elke 4 tot 6 uur tot een maximum van 3 g per dag.Bij ernstigere pijn of koorts, mag de dagelijkse dosis verhoogd worden tot 4 g per dag. De dosesmogen niet vaker dan om de 4 uur worden toegediend en men mag niet meer dan 1 g in één keerinnemen.

Paracetamol EG Instant junior Vanille Aardbei is alleen voor oraal gebruik. Het granulaat dient direct in de mond op de tong ingenomen te worden en dient te worden doorgeslikt zonder water.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stof in Paracetamol EG Instant junior Vanille Aardbei is paracetamol. 1 zakje bevat 250 mg paracetamol. De andere stoffen in Paracetamol EG Instant junior Vanille Aardbei zijn: Sorbitol, talk, basisch gebutyleerd methacrylaat polymeer, magnesiumoxide licht, natriumcarmellose, sucralose, magnesiumstearaat (Ph.Eur.), hypromellose, stearinezuur, natriumlaurylsulfaat, titaandioxide (E171), simeticon, aardbeiensmaakstof (bevat maltodextrine, Arabische gom (E414), natuurlijke en natuuridentieke smaakstoffen, propyleenglycol (E1520), triacetine (E1518), maltol (E636)), vanillesmaakstof (bevat maltodextrine, natuurlijke en natuuridentieke smaakstoffen, propyleenglycol (E1520), sucrose)

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik Paracetamol EG Instant Vanille Aardbei niet in combinatie met alcohol, aangezien dit uw lever ernstige schade kan toebrengen. Het effect van alcohol wordt niet versterkt door toevoeging van paracetamol. Bewaren beneden 30°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen licht en vocht.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Paracetamol EG Instant junior Vanille Aardbei 250 mg granulaat wordt gebruikt om koorts te verlagen en voor de verlichting van milde tot matige pijn.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.