Vóór 16u besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 49€
Meer dan 350 merken
Erkende Drogist
Merk: Teva Geneesmiddel

Paracetamol Teva 1g 100 Tabletten

Adviesprijs € 9,70 Onze prijs € 8,73
Toevoegen aan winkelwagen
Schriftelijke aanvraag voor de aankoop van een geneesmiddel

Schriftelijke vraag betreffende de aankoop van een geneesmiddel op basis van paracetamol :

Ik bevestig op de hoogte te zijn gebracht van de dosering voor paracetamol en ik verzoek de apotheek 24pharma om me dit medicijn te bezorgen.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Omschrijving van Paracetamol Teva 1g 100 Tabletten

Paracetamol Teva is een geneesmiddel voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en koorts. 

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik van Paracetamol Teva 1g 100 Tabletten

  1. Volwassenen: neem 1/2 à 1 tablet tot 3 keer per dag. 
  2. Kinderen > 12 jaar: neem 1/2 tablet tot 3 keer per dag.
  3. Max. 15 mg/kg/inname en 60 mg/kg/24 uur.
  4. Dosisaanpassingen zijn aangewezen bij een verminderde leverfunctie.
  5. Min. 4 uur interval tussen 2 innames.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

De werkzame stof is paracetamol. Elke tablet bevat 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in dit geneesmiddel zijn: povidon (E1201), gepregelatineerd zetmeel, stearinezuur (E570) en natriumzetmeelglycolaat type A.

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.